Modelka z Bielska-Białej Natalia Janoszek wygrała konkurs MISS PEACE INTERNATIONAL 2010 na Cyprze. Jeszcze tego lata odbędą się kolejne castingi do konkursu Miss Beskidów i Miss Południa Nastolatek.
 
Konkurs piękności na Cyprze odbył się 15 lipca. Najwięcej głosów międzynarodowego jury otrzymała modelka z bielskiej agencji Grabowska Models, Natalia Janoszek. Poważne szanse na światową karierę mają także Miss Beskidów Joanna Kusiak, I vice Miss Beskidów Monika Kołodziej, Miss Południa Nastolatek Małgorzata Habdas oraz I vice Miss Południa Nastolatek Adrianna Gajczak. Laureatki tegorocznych wyborów regionalnych wystąpią w krajowym półfinale konkursu Miss Polski i Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się jutro w Gołdapi.
 
Tymczasem w Bielskim Centrum Kultury trwają castingi do przyszłorocznych wyborów najpiękniejszych dziewcząt naszego regionu. Na pierwszy zgłosiło się wiele kandydatek, a dwa kolejne adresowane są do tych pań, które aktualnie przebywają na wakacjach. Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Lucyna Grabowska – tel.502 59 66 69.
 
rok