Siatkarze BBTS Bielsko-Biała znów wygrali we własnej hali. Tym razem bielszczanie po bezbarwnym meczu pokonali Ślepsk Suwałki.

Początek premierowej partii należał do gości. Beniaminek 1.ligi prowadził w końcówce 23:20, lecz zawodnicy BBTS umieli wziąć się w garść i zdołali odwrócić losy tego seta. W drugiej odsłonie bielszczanom wiodło się zdecydowanie gorzej - ulegli Ślepskowi do 19. punktów.

Jak się później okazało, było to wszystko na co było stać ekipę ze Suwałk. Dzięki skutecznej grze m.in. Marcina Owczarskiego dwa kolejne sety należały do gospodarzy. Tym samym, po nieco bezbarwnym meczu, bielszczanie odnotowali kolejny komplet punktów na własnym parkiecie.

W następnej kolejce podopieczni Przemysława Michalczyka zmierzą się z Morzem Szczecin.

BBTS Bielsko-Biała – Ślepsk Suwałki 3:1 (26:24, 19:25, 25:17, 25:20)

BBTS: Warda, Kałasz, Walendzik, Owczarski, Dekker, Jajszczak, Czauderna (l) oraz Gutkowski, Kwasowski