W wyjazdowej potyczce w Szczecinie futsalowcy Rekordu zremisowali z miejscową Pogonią 04. Bielszczanie prowadzili 2:0, lecz nie zdołali dowieźć zwycięstwa do ostatniej syreny spotkania.

Spotkanie z Pogonią podopieczni Marcina Biskupa rozpoczęli mocnym akcentem. W 2. minucie wyprowadził ich na prowadzenie Paweł Budniak. Ale kolejne fragmenty tego meczu, to dominacja gospodarzy. W bramce bielszczan rewelacyjnie spisywał się Krystian Brzenk. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Tomasz Dura.

Po wznowieniu gry, stroną przeważającą byli nadal szczecinianie. Tym razem ich starania przyniosły efekt bramkowy. W ostatnich dziesięciu minutach spotkania „portowcy” dwukrotnie znaleźli sposób na bielszczan.

Następny mecz piłkarze Rekordu zagrają 8 listopada. Ich przeciwnikiem będzie Clearex Chorzów. Początek tego spotkania - godz.18.

Pogoń '04 Szczecin – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
0:1 Budniak (2 min.)
0:2 Dura (19 min.)
1:2 Tubacki (32 min.)
2:2 Dewucki (39 min.)

Rekord: Brzenk – Szymura, Łysoń, Szymański, Polasek, Mentel, Palarczyk, Budniak, Dura.