Piłkarska reprezentacja kobiet U-15 przez dziesięć dni gościła w Bielsku-Białej. Podczas zgrupowania dziewczyny rozegrały dwa mecze z reprezentacją Czech na boisku Rekordu.

Trener reprezentacji dziewczyn do lat 15 Zbigniew Witkowski już 20 sierpnia przyjechał z zawodniczkami do Bielska-Białej. 27 i 29 sierpnia jego drużyna rozegrała dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Czech. W pierwszym młode Polki wygrały 1-0. W 43. minucie jedyną w meczu bramkę strzeliła Natalia Gumuła. W spotkaniu rewanżowym reprezentacja Polski zremisowała ze swoimi rówieśniczkami z Czech 1-1. Bramkę dla podopiecznych Zbigniewa Witkowskiego w 50. minucie meczu zdobyła Ewelina Bolko.