Do wczorajszego wieczora można jeszcze było mieć nadzieję, że bielszczanie powalczą o najwyższe trofeum międzynarodowego turnieju futsalowego. Porażka 1:9 z mistrzem Ukrainy rozwiała te marzenia.

Zawodnicy zespołu Tajm Lwów wylali kubeł zimnej wody na głowę bielszczan jeszcze przed upływem pierwszej minuty gry. Piłka trafiła do naszej bramki w 39 sekundzie. Podobna historia powtórzyła się w trzeciej minucie. Rekordziści cieszyli sie tylko w piątej minucie, kiedy kontaktowego gola na 1:2 strzelił Andrzej Szymański. Potem prawo do strzelania bramek mieli już jednak wyłącznie ukraińscy zawodnicy. Przed przerwą naszego bramkarza pokonali jeszcze trzy razy.

Obraz gry nie zmienił się po przerwie. Ukraińcy zaaplikowali nam cztery kolejne bramki. Pocieszeniem dla naszych zawodników może być fakt, że zespoły z Chorzowa i Łęczycy zostały uraczone przez gości z Ukrainy także dziewięcioma bramkami. Ostatecznie jednak, to my zajęliśmy drugie miejsce w grupie B i dziś o godz. 17.00 będziemy walczyć o brązowy medal z FC Nova Katowice. Dzisiaj odbędzie się też mecz o tytuł mistrza turnieju "Beskidy Futsal Cup". W tej potyczce zmierzy się Tajm Lwów z zespołem Jugra Jugorsk.

Tajm Lwów - Rekord Bielsko-Biała 9:1 (5:1)

Tajm: Ivaniak (Lysenko) - Orsiannikov, Jakunin, Legchanov, Skoryi, Bondar D., Makaev, Bondar O., Trygubets, Kondratiuk.

Rekord: Rozmus (Brzenk) - Szymura, Korytkowski, Łysoń, Szymański, Pawełek, Mentel, Machura, Dura, Sierota.

Na zakończenie części eliminacyjnej turnieju "Beskidy Futsal Cup" rozegrano mecz VIP-ów. Reprezentacja Polski złożona ze szkoleniowców i działaczy nie dała rady połączonym siłom ukraińsko-rosyjskim. Mecz zakończył sie wynikiem 2:5. Oba trafienia dla biało-czerwonych zaliczył prezes Hurtapu - Wiktor Napióra.