Siatkarze BBTS Bielsko-Biała kolejny sezon spędzą na zapleczu siatkarskiej Ekstraklasy. Dziś drużyna Grzegorza Wagnera przegrała trzeci mecz z Jadarem Radom.

Podopieczni Grzegorza Wagnera przegrali to spotkanie w trzech setach. Pierwsze dwie partie zdecydowanie wygrali przyjezdni. Jadar dosyć gładko zwyciężał, kolejno do 18 i 16 punktów. Trzecia odsłona przyniosła najwięcej emocji. Set ostatniej szansy bielszczanie przegrali na przewagi 26:28.

Zawodnicy Jana Sucha wygrali rywalizację z BBTS-em w stosunku 3:0. W tym trójmeczu o awans bielszczanie urwali Jadarowi zaledwie dwa sety. Radomianie tym samym utrzymali się w elicie siatkarskiej, a gospodarzom dzisiejszej potyczki pozostaje walka o awans w przyszłym sezonie.

BBTS Siatkarz Bielsko-Biała - Jadar Radom 0:3 (18:25, 16:25, 26:28)