W kolejnym sparingu rozegranym na stadionie w Krakowie, miejscowa Cracovia pokonała pierwszoligowe Podbeskidzie 2:1.

Podbeskidzie objęło prowadzenie już w 9 minucie spotkania. Bramkę dla Górali zdobył Krzysztof Zaremba. Bielszczanie zdecydowanie przeważali na boisku, jednak strzały naszych zawodników w świetny sposób bronił bramkarz gospodarzy Marcin Cabaj.

W drugiej połowie trener Marcin Brosz przeprowadził szereg zmian. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić krakowianie bardzo zmotywowani do odwrócenia wyniku meczu. W ostatnim kwadransie spotkania gospodarze zdobyli dwie bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Ślusarski.