Automobilklub Beskidzki podsumował starty swoich zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Pucharze Polskiego Związku Motorowego.

W RSMP startowało kilkunastu bielskich zawodników. W mocnej stawce zawodowych kierowców młodzi bielszczanie zajęli następujące miejsca w klasyfikacji generalnej: - 31 miejsce Michał Trela (pilot Tomasza Kramarczyka), - 32 miejsce Marcin Pasecki (pilotowany przez Ryszarda Ciupkę z Automobilklubu Polskiego). Ciekawostką jest 19 miejsce bielszczanina Andiego Mancina, który w następnym sezonie będzie startował w barwach Automobilklubu Beskidzkiego. Reprezentanci bielskiego Automobilklubu startowali także w Pucharze PZMotu.

W klasyfikacji generalnej Jarek Szeja i Marcin Szeja zajęli 5 miejsce. W klasie N-0 rywalizację na drugim miejscu ukończyli Rafał Pochopień i Marcin Roik. W klasyfikacji klubowej Automobilklub Beskidzki zajął 6 miejsce na 40 sklasyfikowanych klubów. Rok wcześniej było lepiej, bielszczanie zajęli 3 miejsce.

Źródło: Radio Bielsko