W zaległym spotkaniu V ligi bielskiego podokręgu, zespół Rekordu Bielsko-Biała pokonał na wyjeździe Cukrownik Chybie 3:2. Wygrana oznacza, iż bielszczanie w przyszłym sezonie występować będą w wyższej klasie rozgrywkowej.

Już w 13 minucie drużyna prowadzona przez Piotra Kusia objęła prowadzenie, za sprawą niezawodnego Piotra Szymury, który piłkę do siatki skierował po strzale z rzutu wolnego. Po koniec drugiego kwadransa gry gospodarze zamiast wyrównać rezultat spotkania, stracili kolejną bramkę. Autorem gola dla Rekordu był Krystian Szczotka. Wydawało się, że po trzecim trafieniu, uzyskanym przez Wojciecha Łysonia, kolejne bramki dla przyjezdnych będą jedynie kwestią czasu.

Nic bardziej mylnego! W drugiej połowie ataki gospodarzy były bardziej zdecydowane, a bramka w 60 minucie z rzutu karnego zwiastowała emocje w dalszej części spotkania. Myślami przy występach w wyższej klasie rozgrywkowej bielszczanie nie potrafili przeprowadzić składnej akcji. Kontaktowa bramka padła w 82 minucie. Niestety - dla gospodarzy, brakło czasu na sensacyjne rozstrzygnięcie końcowego rezultatu.

Cukrownik Chybie - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (0:3)

0:1 Szymura (13 min., z rzutu karnego)
0:2 K.Szczotka (26 min.)
0:3 Łysoń (39 min.)
1:3 Gruszka (58 min., z rzutu karnego)
2:3 Feruga (82)