REKLAMA

"Codex" Radcowie Prawni Kupilas, Krupa sp.k.

Kancelaria funkcjonuje na rynku prawniczym już blisko 20 lat. W latach 1998-2012 prowadzona była wyłącznie w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, której właścicielem był radca prawny Piotr Bożek, a od maja 2012 roku jest prowadzona w formie spółki działającej obecnie pod firmą "Codex" Radcowie Prawni Kupilas, Krupa spółka komandytowa.

"Codex" Radcowie Prawni Kupilas, Krupa sp.k.
Kancelarie prawne
ul. Karpacka 24/B16
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33/496 33 00
fax: 33/ 496 33 01
http://www.kancelariacodex.pl

Oferta Kancelarii skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terytorium RP i poza jej granicami. Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze spółek osobowych i kapitałowych, jak również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także w obsłudze spółek prowadzących działalność ubezpieczeniową, zarówno w zakresie ubezpieczeń osobowych, jak i majątkowych

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Kancelaria Codex, Kancelaria Codex Bielsko-Biała, Kancelaria Codex mgr Piotr Bożek, Kancelaria Codex mgr Piotr Bożek Bielsko-Biała, kancelarie prawne, kancelarie prawne Bielsko-Biała, prawo, prawo Bielsko-Biała

Stronę odwiedzono: 20327 razy.
Aktualizacja: 2019-07-23 12:32:36
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Agata
Chciałabym wszystkim polecić skorzystanie z usłu kancelarii. Jest to zespół wspaniałych fachowców, kórzy w pełni angażują się w powieżoną sprawę. Profesjonalne podejście i miła obsługa z jaką spotkałam się wśród całego zespołu była dla mnie miłym zaskoczeniem.Dzięki Panu Piotrowi udało mi się wygrać trudną batalie. Polecam!
2013-10-25, 11:22
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

Adwokat Mateusz Kubica
Kancelaria sporządza opinie prawne, umowy cywilnoprawne, rejestruje spółki prawa handlowego.
Adwokat Mateusz Kubica
ul. 11 Listopada 60-62 lok. 335 Biura Pod Orłem III pietro
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 535 175 271

REKLAMA
ŁADOWANIE..