Dziewięć wygranych spotkań i koniec. W czwartkowy wieczór siatkarki z Bielska-Białej po raz pierwszy w tym zaznały goryczy porażki. Lepsze od zawodniczek BKS okazały się siatkarki PGE Rysice Rzeszów. Gospodynie wciąż liderem rozgrywek.

Najbardziej zacięty przebieg miał pierwszy set, który na przewagi wygrały przyjezdne. Wcześniej przez własne błędy siatkarki trenera Bartłomiej Piekaczyka zmarnowały dwie piłki setowe. W drugiej partii wyrównana gra toczyła się do środkowej fazy seta, potem zawodniczki z Rzeszowa świetnie zagrały blokiem i odskoczyły.

W trzecim secie od początku PGE Rysice były na prowadzenie, które w pewnym momencie zmniejszyło się do zaledwie dwóch (15:17), ale przyjezdne nie dały wydrzeć sobie wygranej w tej partii i całym meczu.

BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - PGE Rysice Rzeszów 0:3 (26:28, 16:25, 18:25)

BKS: Nowicka, Pacak, Borowczak, Laak, Majkowska, Damaske, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Abramajtys, Bidias, Ciesielczyk.