Remis w starciu z kandydatem do awansu odnieśli dziś piłkarze Podbeskidzia. ŁKS Łódź objął prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, ale w drugiej to "Górale" pokazali charakter i zdołali doprowadzić do wyrównania.

Duży niedosyt zostawili po pierwszej połowie piłkarze Podbeskidzia. Świetną okazję w 32. minucie zmarnował Krzysztof Drzazga, który powinien otworzyć wynik dzisiejszego spotkania. Kilka chwil później piłka znalazła się w bramce gospodarzy po niefortunnej interwencji we własnym polu karnym Julio Rodrigueza. 

Po zmianie stron "Górale" ruszyli do ataku. Najpierw dobrą okazję zmarnował Kamil Biliński, po chwili uderzenie Goku wylądowało na poprzeczce, a strzał Rodrigueza obronił bramkarz ŁKS. Hiszpański pomocnik doprowadził do wyrównania w 76. minucie, przy bramce asyste zanotował Tomasz Jodłowiec.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 1:1 (0:1)
Bramki: Goku (76') - Rodriguez (36' sam.)

Podbeskidzie: Igonen - Mikołajewski (86. Wypych), Rodriguez, Markow - Simonsen, Jodłowiec, Janota (71. Bieroński), Bernard (71. Bonifacio) - Drzazga (46. Goku), Biliński, Sitek (71. Celtik).

db