Piłkarze Rekordu tylko w pierwszej połowie spotkania byli równorzędnym przeciwnikiem dla mistrzów Rumunii, zespołu United Galati. Stawką meczu, który dziś odbył się w Bielsku-Białej był awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów futsalu.

Stawką dzisiejszego meczu Rekordu Bielsko-Biała i United Galati był awans do 1/8 UEFA Futsal Champions League. Niestety, tylko do przerwy rywalizacja piłkarzy obu drużyn w hali pod Dębowcem była wyrównana. Bielski zespół przegrał drugą połowę i tym samym mecz 3:6, przez co odpadł z Ligi Mistrzów.

Rekord Bielsko-Biała - United Galati 3:6 (2:2)

0:1 Araujo (6. min)
1:1 Popławski (10. min)
1:2 Araujo (11. min)
2:2 Popławski (20. min)
2:3 Araujo (32. min)
2:4 Araujo (35. min)
2:5 Ignat (36. min)