Tradycyjnie już bez punktów z Kielc wracają zawodnicy Podbeskidzia. Bielski zespół kończy zmagania w sezonie 2014/2015 na nie najgorszym trzynastym miejscu w lidze.

Gdy na minutę przed przerwą drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Luis Carlos, wydawało się, że o punkty piłkarzom z Bielska-Białej będzie dziś wyjątkowo trudno. Ale chwilę później bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego bramkarza Korony zaskoczył Dariusz Kołodziej i do przerwy było tylko 2:1.

Po zmianie stron swoje okazje miały obie jedenastki, ale w 66. minucie gry w polu karnym faulował Tomasz Górkiewicz. Do piłki podszedł Jacek Kiełb, który pokonał Richarda Zajaca. Gol ten ustalił wynik spotkania.

Podbeskidzie sezon 2014/2015 kończy na trzynastej lokacie w ekstraklasie.

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (2:1)
Bramki: Carlos (31', 44'), Kiełb (66' z karnego) - Kołodziej (45')

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Konieczny, Stano, Tomasik - Deja (46. Trochim), Kołodziej - Pazio, Śpiączka (74. Malinowski), Chmiel - Demjan (58. Cisse).

Korona: Cerniauskas - Golański, Malarczyk, Sylwestrzak, Leandro - Kiełb (86. Pylypchuk), Jovanović, Fertovs, Kapo, Carlos - Trytko (83. Porcellis).