Porażką drużyny Podbeskidzia zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe podczas obozu we Wronkach. Bielszczanie różnicą dwóch bramek przegrali z Olimpią Grudziądz.

Obie bramki Podbeskidzie straciło jeszcze przed przerwą w 15. i 41. minucie. Pierwszą zdobył Robert Szczot, na 2:0 podwyższył Adrian Frańczak. W drużynie "Górali" zadebiutowali dwaj młodzi napastnicy, od pierwszej minuty zagrał Sebastian Bartlewski, a w przerwie zmienił go Łukasz Żegleń. W piątek zawodnicy odbędą jeszcze jeden trening na obiekcie we Wronkach po czym udadzą się w drogę powrotną do Bielska-Białej.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)

Podbeskidzie: Rybansky (70. Adamek) - Górkiewicz (60. Sokołowski), Pietrasiak, Konieczny, Telichowski (46. Adu Kwame) - Chmiel (70. Zakrzewski), Łatka (46. Sloboda). Urban (46. Dea), Malinowski (60. Fortune)- Bartlewski (46. Kupczak), Pawela (46. Żegleń).