Za nami pierwszy mecz rundy wiosennej ekstraklasy. Kibice, którzy zdecydują się jeszcze na zakup karnetu otrzymają go po cenie proporcjonalnie niższej.

Na poszczególne sektory ceny karnetów zostały obniżone. Najdroższy nowy karnet na trybunę krytą kosztuje 170 złotych, o 20 zł tańsza jest stała wejściówka w tzw. pakiecie lojalnościowym dla kibiców kontynuujących karnet z poprzedniej rundy. Najtańsze karnety (ulgowe) we wspomnianych opcjach to 50 zł i 40 zł. Przypominamy jednocześnie, że miejsca na sektor X (tzw. "Młyn") nabyć można wyłącznie przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu.

Szczególną atrakcją dla kibiców Podbeskidzia jest możliwość zakupu karnetu nawet za 1 zł. To w przypadku namówienia dwóch nowych osób na ich nabycie. A że bielszczan warto oglądać pokazał premierowy mecz rundy rewanżowej, zwycięski dla bielszczan 4:0 nad Jagiellonią. Kolejni rywale Podbeskidzia na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej to: Legia Warszawa (piątek 8 marca, godz. 20.45), Korona Kielce, GKS Bełchatów, Zagłębie Lubin, Piast Gliwice i Pogoń Szczecin.

red