Najprawdopodobniej komplet 999 widzów obejrzy sobotnie spotkanie Rekordu z Górnikiem Polkowice, którego stawką będzie awans do II ligi. W kasach przed meczem dostępne będą ostatnie wejściówki na dzisiejszy mecz w Cygańskim Lesie.

Klub przed zaplanowanym na godz. 17.00 meczem opublikował komunikat dotyczące logistyki. Przed rozpoczęciem meczu wejście na stadion będzie się odbywało w następujących miejscach:

„Wjazd 1” - główną bramą wjazdową na teren Rekordu wjeżdżać ewentualnie wchodzić będą wyłącznie osoby funkcyjne (przedstawiciele PZPN, drużyna gości i media) oraz goście z wejściówkami VIP.

„Wejście 4” - wejście dla pieszych obok bramy głównej, tym wejściem wpuszczani będą wyłącznie kibice fizycznie posiadający już wejściówki, także te zakupione na platformie kupbilet.pl.

„Wejścia 1, 2, 3” - wejścia z kasą biletową, przy których będzie można kupić bilet, jak i odebrać wejściówki, będą obok wjazdu na parking SMS. Tymi wejściami wejdą osoby posiadające bilety.

Parkingi - nie będzie możliwości wjazdu na teren Rekordu. Parking znajduje się obok wejścia na basen, a dodatkowy będzie zlokalizowany w okolicy kościoła (wjazd od ul. Startowej). Aktualnie dojazd od strony centrum możliwy tylko ul. Olszówki, Pocztową i Startową. Nie ma wjazdu od strony Bystrzańskiej.

bb