Już wkrótce Beskidzki Klub Tenisowy Advantage rusza z kolejną edycją Beskidzkiej Ligi Tenisa. Będzie ona dedykowana wszystkim miłośnikom tenisa! Planowany start edycji letniej przewidziany jest na 15 kwietnia. Trwają zapisy.

Na rozgrywki nie będzie opłat wpisowych, będą za to promocyjne ceny kortów na mecze ligowe. Liga przeznaczona jest dla graczy na każdym poziomie zaawansowania (5 poziomów). Ponadto prowadzimy rozgrywki skierowane dla kobiet na dwóch poziomach jeśli chodzi o umiejętności.

Zapisy prowadzone są w recepcji kortów pod numerem 792 707 074, Aleksandry Musiał - 601 286 979 lub Wojciecha Wrzoła - 501 307 154. - W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosujemy ilość rund (min. 8 maks. 12). Kolejne rundy ligi losowane co 14-21 dni w zależności od ilości osób w grupie.

Kojarzenia par systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund). Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Możliwość rezerwacji kortu przez stronę internetowa - www.twojtenis.pl. Istnieje możliwość zapisania się do dwóch grup singlowych (np. M i A lub A i B itp.). Na zakończenie ligi odbędzie się turniej MASTERS. Dla zwycięzców przewidziano puchary, nagrody oraz players party połączone z miniturniejem towarzyskim!

bb