Dziś wieczorem zespół Rekordu pokonał Legię Warszawa, choć do przerwy przegrywał dwoma bramkami. Losy spotkania odwrócił Michal Siedler, który zaraz po przerwie zdobył gola kontaktowego, a potem wyrównał stan rywalizacji.

Półfinałowym rywalem Rekordu będzie Piast Gliwice, który ograł Eurobus Przemyśl (4:1). Pierwsze spotkanie już w najbliższą środę w Gliwicach, rewanż - tydzień później w hali w Cygańskim Lesie.

W drugiej parze Constract Lubawa, który pokonał BSF ABJ Bochnia (6:4), zmierzy się z GI Malepszy Arth Soft. Pierwszy z meczów półfinału Pucharu Polski w tej parze rozegrany zostanie w Lubawie.

Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa 3:2 (0:2)
Bramki: Seidler (21', 26'), Storozhuk (31' sam.) - Rui Pinto (19'), Gustavo Henrique (20' sam.)

Rekord: Iwanek (Nawrat) - Popławski, Kubik, Zastawnik, Lutecki, Korołyszyn, Matheus, Budniak, Marek, Gustavo Henrique, Seidler, Rakić, Gołąbek.