Po środowym starciu z mistrzami Polski, w niedzielę Rekord  podejmował czwarty zespół futsal ekstraklasy. Pojedynek był bardzo zacięty, ale w końcówce więcej determinacji zaprezentowali gospodarze, którzy pozostaję wiceliderem.

Początek meczu należał do gości, którzy w 5. minucie byli bliscy objęcia prowadzenia (strzał Felipe Deyvisson trafił w słupek), a sześć minut później zawodnika Dremana nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Nieskuteczność rywali wykorzystał Rekord i strzał spod linii bocznej Gustavo Henriqueza trafił do siatki.

Po zmianie stron szybko wyrównali zawodnicy z Opola, ale końcówka należała do gospodarzy. Prowadzenie dał Stefan Rakic, a emocje uspokoił Paweł Budniak. Wynik ustalił gol Mikołaja Zastawnika. 

Kibiców futsalu czeka tygodniowa przerwa związana z występami reprezentacji Polski. Rekord na parkiet powróci 7 lutego. W wyjazdowym meczu 1/16 Pucharu Polski zmierzy się z Polonią Bielany Wrocławskie.

Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice 4:1 (1:0)
Bramki: Gustavo (13'), Rakic (34'), Budniak (37'), Zastawnik (40') - Deyvisson (21') 

Rekord: Iwanek - Rakić, Matheus, Gustavo Henrique, Seidler, Korołyszyn, Zastawnik, Budniak, Marek, Kubik, Lutecki, Madeja, Florek, Nawrat.

bb