Lekkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo odniosły w poniedziałkowy wieczór siatkarki BKS Bostik ZGO. Tym razem podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka pokonały na wyjeździe Grupę Azoty Akademię Tarnów. MVP wybrana została Julia Nowicka.

Dwa pierwsze sety miały niemal identyczny przebieg. Zespół z Bielska-Białej bardzo szybko odskakiwal rywalkom na kilka punktów i do końca partii kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie. Najbardziej wyrównana była trzecia partia, w której walka punkt za punkt trwała do środkowej fazy seta (14:14). Po chwili zespół BKS zdobył jednak sześć punktów z rzędu i sięgnął po trzecie zwycięstwo z rzędu.

W tabeli zespół trenera Bartłomieja Piekarczyka jest trzeci. Traci dwa punkty do drugiej lokaty.

Grupa Azoty Akademia Tarnów - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 15:25, 20:25)

BKS: Nowicka, Pacak, Laak, Majkowska, Damaske, Bidias, Mazur (libero) oraz Ciesielczyk, Borowczak, Stachowicz.