Trzeci mecz i trzecia porażka - tak w tym sezonie wygląda bilans gier BKS Bostik ZGO z Grupą Azoty Chemikiem Police. Dziś w hali pod Dębowcem siatkarki z Bielska-Białej przegrały nie zdobywając choćby seta. W lidze utrzymały drugą pozycję.

Chemil już dwukrotnie w tym sezonie był lepszy od siatkarek BKS - oba mecze rozegrano w ramach Pucharu CEV. W niedzielę w Bielsku-Białej bardzo wyrównany przebieg miał pierwszy set, gra dopiero w końcówce zaczęła toczyć się pod dyktando przyjezdnych, które otworzyły wynik meczu triumfując w secie.

W drugiej partii Chemik szybciej odskoczył na prowadzenie (16:12), którego nie oddał już do końca seta. Podobny przebieg miał trzeci set, który przesądził o gładkiej wygranej siatkarek z Polic.

BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (23:25, 17:25, 19:25)

BKS: Laak, Nowicka, Pacak, Majkowska, Damaske, Bidias, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Abramajtys, Borowczak, Ciesielczyk, Stachowicz.