W polsko-polskim starciu górą były siatkarki Grupy Azoty Chemik Police, które w rewanżu pokonały BKS Bostik ZGO i awansowały do ćwierćfinału Pucharu CEV. W pierwszym meczu również górą była drużyna z Zachodniopomorskiego.

Siatkarki z Bielska-Białej potrzebowały wygranej 3:0 lub 3:1 i wygranej w tzw. złotym secie, by myśleć o awansie. Pierwszy set dawał nadzieję na taki scenariusz, bo BKS wygrał go gładko. Potem jednak do gry wzięły się przyjezdne. Chemik wygrał bez większych trudności dwie partia i wszystko stało się jasne.

Czwarty set też padł łupem przyjezdnych, choć siatkarki Bartłomieja Piekarczyka walczyły do końca. Okazja do rewanżu już w niedzielę - BKS Bostik ZGO podejmie Chemika w ramach rozgrywek ligowych.

BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (25:16, 20:25, 18:25, 23:25)

BKS: Damaske, Borowczak, Laak, Majkowska, Ciesielczyk, Pacak, Bidias, Nowicka, Abramajtys, Stachowicz, Mazur (libero)