Wysokim zwycięstwem Grupy Azoty Chemika Police zakończył się pierwszy mecz 1/8 finału Pucharu CEV z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Gospodynie lepiej punktowały w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła - ataku, bloku oraz zagrywce.

Wyrównana walka miała miejsce tylko w pierwszym secie. Gdy wydawało się, że bliżej wygranej są siatkarki BKS (23:22), trzy punkty z rzędu zdobyły gospodrynie i set padł łupem Chemika. Druga partia to absolutna dominacja siatkarek z Polic, w trzeciej zawodniczy z Bielska-Białej starały się nawiązać rywalizację, i w środkowej fazie seta zmniejszyły stratę z 10 do czterech punktów, ale ostatecznie przegrały i w tym secie.

Najlepiej w drużynie przyjezdnych punktowała Paulina Damaske - 16 punktów.

Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)

BKS: Nowicka, Damaske, Pacak, Laak, Bidias, Majkowska - Mazur (libero) oraz Nowak (libero), Abramajtys, Ciesielczyk, Borowczak, Stachowicz.