Trzech setów potrzebowały siatkarki BKS Bostik ZGO, by dziś wieczorem pokonać na wyjeździe ŁKS Łódź. Do zwycięstwa drużynę z Bielska-Białej prowadziła Kertu Laak i Paulina Damaske. Po trzech kolejkach BKS jest liderem rozgrywek.

Z kompletem dwóch zwycięstw do wyjazdowej rywalizacji z ŁKS-em Łódź przystępowały siatkarki z Bielska-Białej. Bardzo wyrównany i emocjonujący był pierwszy set, w których gra długo toczyła się na przewagi. Przy stanie 31:31 skutecznie zaatakowała Paulina Damaske, a Julia Nowicka zakończyła seta asem.

O losach drugiej partii ponownie zadecydowała świetna końcówka w wykonaniu siatkarek BKS. Przyjezdne zdobyły cztery punkty z rzędu, a wygraną w kolejnym secie zapewniła niezastąpiona Damaske.

Trzeci set praktycznie od początku toczył się pod dyktando siatkarek z Bielska-Białej, które pewnie sięgnęły w nim po wygraną. Mecz zakończył skuteczny atak Regiane Bidias. MVP wybrana została Kertu Laak.

ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała 0:3 (31:33, 23:25, 19:25)

BKS: Nowicka, Pacak, Borowczak, Laak, Majkowska, Damaske, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Ciesielczyk, Bidias i Abramajtys.