Samuel Nnoshiri zostanie piłkarzem Podbeskidzia. 22-latek z Nigerii to lewonożny ofensywny pomocnik, który występował ostatnio na czwartym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. W zeszłym tygodniu trenował pierwszoligową drużyną.

Czarnoskóry piłkarz tydzień temu zagrał w wewnętrznym sparingi przed meczem z GKS-em Katowice, który został rozegrany na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. 22-latek łącznie przez kilka dni trenował z Podbeskidziem. Wypadł na tyle dobrze, że ofensywny pomocnik zostanie piłkarze klubu.

Samuel Nnoshiri, to lewonożny ofensywny pomocnik, podobnie jak Michał Janota czy sprowadzony kilkanaście dni temu Antonio Perosević. Nigeryjczyk ostatnie dwa sezony spędził w hiszpańskim Realu Oviedo Vetusta. To klub z czwartego poziomu rozgrywkowego (do zespołu z tego samego poziomu odszedł latem Julio Rodriguez), ale w ostatnim sezonie rozegrał w nim tylko dziewięć spotkań, a właściwie to uzbierał raptem 163 minuty. Wcześniej występował w nigeryjskiej pierwszej lidze, gdzie rozegrał ponad 50 spotkań.

bak