Dziś stanowisko prezesa spółki BBTS objęła Ida Szostakowska. Nowa pani prezes powołana została przez radę nadzorczą we wtorek. Po pięciu latach z rolą prezesa spółki pożegnał się Mirosław Krysta, który złożył rezygnację.

Ustępujący prezes w komunikacie na stronie klubowej podziękował władzom klubu oraz siatkarzom. - Szczególnie chciałbym także podziękować kibicom i sympatykom BBTS, którzy byli z naszym zespołem zarówno w chwilach gdy odnosiliśmy zwycięstwa, ale także w tych gorszych, kiedy trzeba było podejmować trudne i mało popularne decyzje. Dziękuję za wspólne chwile, w których świętowaliśmy zdobycie pucharów 1. ligi oraz mistrzostwa 1 ligi. Te wspomnienia zostaną ze mną na zawsze - pisze były prezes Mirosław Krysta.

- Nadszedł czas, żeby przekazać pałeczkę nowej pani prezes - Idzie Szostakowskiej. Ida nie jest kimś anonimowym w klubie i od dawna jest blisko niego - zapewnia 63-latek, który wiele lat temu grał w BBTS-ie z Ryszardem Szostakowskim, nieżyjącym ojcem nowej prezes bielskiego klubu. 

bb