Podbeskidzie po świetnym spotkaniu pokonało dziś Chojniczankę Chojnice i dzięki porażce Arki Gdynia awansowało do czołowej szóstki rozgrywek.

Świetne widowisko stworzyli piłkarze Podbeskidzia, którzy już po dwóch kwadransach prowadzili 2:0. Wpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Biliński, a następnie strzałem z tzw. fałsza piłkę w siatce umieścił Florian Hartherz. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Jeppe Simonsen po podaniu Bilińskiego.

Po zmianie stron strzałem po długim rogu gola zdobył Michał Janota, ale odpowiedź Chojniczanki była błyskawiczna. W 52. minucie Wiktora Kaczorowskiego pokonał Paweł Czajkowski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 4:1 (3:0)
Bramki: Biliński (16'), Hartherz (30') Simonsen (43'), Janota (50') - Czajkowski (52')

Podbeskidzie: Kaczorowski - Vitelli, Markow (85. Mikołajewski), Bonifacio - Hartherz (62. Milasius), Misztal (62. Jodłowiec), Neugebauer, Simonsen - Drzazga (74. Sitek), Biliński (74. Scalet), Janota.