W najbliższą niedzielę rozpocznie się kolejna edycja Beskidzkiej Ligi Tenisa. Zmagania odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, nie ma opłaty wpisowej, a dla uczestników zmagań przewidziano promocyjne ceny kortów na mecze ligowe.

Start zmagań zaplanowano 24 kwietnia. Wkrótce klub tenisowy BKT Advantage planuje start z rozgrywkami dla kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zapisy prowadzone są:
- w recepcji kortów tel. 792-707-074,
- u Aleksandry Musiał tel. 601-286-979,
- u Wojciecha Wrzoła tel. 501-307-154.

W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosowana zostanie ilość rund (min. 8, max. 12). Kolejne rundy ligi losowane będą co 14-21 dni w zależności od ilości osób w grupie. Kojarzenia par systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund).

Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Możliwość rezerwacji kortu przez stronę internetowa www.twojtenis.pl. Istnieje również możliwość zapisania się do dwóch grup singlowych (np. M i A lub A i B itp.) Na zakończenie ligi dla zwycięzców puchary, przewidziano także losowanie nagród oraz players party połączone z miniturniejem towarzyskim!

Organizatorzy do Beskidzkiej Ligi Tenisa zapraszają wszystkie osoby nastawione na systematyczne granie (mecz średnio co dwa tygodnie). Osoby zalegające z rozgrywaniem spotkań (trzy nie rozegrane mecze) nie będą kojarzone na kolejne rundy do czasu nadrobienia zaległości w turnieju.

db