Podbeskidzie po golu w samej końcówce Goku Romana zremisowało dziś z Puszczą Niepołomice. Przez większość część spotkania, to gospodarze kontrolowali wydarzenia boiskowe i byli zdecydowanie bliżej sięgnięcia po zwycięstwo.

Puszcza prowadzenie objęła przed przerwą. Na własnej połowie stratę zanotował Iwajło Markow, linię spalonego złamał Daniel Mikołajewski, a z kontrą prawą stroną boiska ruszył Lucjan Klisiewicz. Po płaskim dośrodkowaniu w pole karne piłkę do bramki skierował Emile Thiakane.

Bliski doprowadzeniu do remisu był w 65. minucie Florian Hartherz, który po dośrodkowaniu Goku skierował piłkę głową w poprzeczkę. W kolejnych minutach goście próbowali, ale niewiele z tego wynikało. Podbeskidzie miało wyraźny problem ze stworzeniem sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. Dopiero w samej końcówce do remisu z rzutu karnego doprowadził Goku, w polu karnym faulowany był Jeppe Simonsen.

Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramka: Thiakane (43') - Goku (89')

Podbeskidzie: Igonen - Mikołajewski, Wypych, Markow (73. Rodriguez) - Simonsen, Misztal (63. Bonifacio), Neugebauer, Hartherz (90. Milasius) - Sitek (72. Drzazga), Biliński (90. Scalet), Goku.

db