Kolejną wygraną dopisały do swojego dorobku siatkarki BKS Bostik, które wczoraj we własnej hali pokonały Volley Wrocław. Najlepszą zawodniczką wybrana została Martyna Borowczak. Niesamowity przebieg miał czwarty set.

Gospodynie spotkanie rozpoczęły od porażki, ale w drugim secie dały pokaz swojej siły. Niesamowity przebieg miała czwarta partia. Volley szybko zdobył kilkupunktową przewagę i prowadził już 22:15. Wtedy na zagrywkę weszła Julia Nowicka, której serwis pozwolił nie tylko odrobić stratę, ale objąc prowadzenie!

Gospodynie zdobyły z rzędu dziewięć punktów i miały piłkę meczową przy stanie 24:22! W następnej akcji punkt zdobyły przyjezdne, ale siatkarki z Bielska-Białej nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa.

BKS Bostik Bielsko-Biała - #VolleyWrocław 3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:23)

BKS: Pierzchała, Nowicka, Borowczak, Majkowska, Damaske, Szczepańska-Pogoda, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Janiuk, Sobiczewska, Chmielewska, Abramajtys.