Po pierwszym przegranym secie, w trzech kolejnych partiach BKS nie dał złudzeń rywalkom. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrała została Dominika Pierzchała. Siatkarki z Bielska-Białej awansowały na piąte miejsce w tabeli.

Początek spotkania zwiastował dużą niespodziankę. Przyjezdne, które są na ostatnim miejscu w tabeli, grały bez kompleksów i sięgnęły po zwycięstwo w pierwszym secie. Przegrana zadziałała na drużynę BKS jak kubeł zimnej wody. W trzech kolejnych setach bielszczanki świetnie radziły sobie w polu serwisowym i skutecznie atakowały, w efekcie sięgnęły po wysokie zwycięstwo we wszystkich trzech partiach.

Najlepszą zawodniczą meczu została Dominika Pierzchała, najwięcej punktów zdobyła Paulina Damaske.

BKS Bostik Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:14, 25:16, 25:11)

BKS: Pierzchała, Nowicka, Borowczak, Sobiczewska, Majkowska, Damaske, Mazur (libero), Nowak (libero) oraz Chmielewska, Szczepańska-Pogoda.