Kolejny mecz i kolejna porażka w trzech setach. BBTS nie może przełamać fatalnej passy porażek, która trwa od ośmiu spotkań. W niedzielę w Bielsku-Białej mecz z Resovią.

Goście z Bielska-Białej źle rozpoczęli spotkanie i już po kilku minutach przegrywali 11:5. Rozpędzony zespół Trefla kontrolował przebieg partii i sięgnął po wygraną w pierwszym secie. Dwie kolejne odsłony były już bardziej wyrównane, ale siatkarze BBTS nie byli w stanie urwać gdańszczanom choćby seta.

Było ta dziesiąta porażka BBTS w 11. kolejce PlusLigi. Bielscy siatkarze są na ostatnim miejscu w tabeli. W najbliższą niedzielę mecz z wiceliderem. Pod Dębowcem przyjedzie zespół Resovii (godz. 17.30).

Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

BBTS: Pujol, Woch, Siek, Urbanowicz, Gergye, Hanes oraz Teklak i Fijałek (libero) - Formela, Sinoski, Zawalski.