Żeńska sekcja Rekordu zaprasza na treningi dziewczęta urodzone w latach 2012-2016. - Jesteśmy klubem, który przez sport chce rozwijać w dzieciach kulturę ruchu, dbać o ich zdrowie, czynić je szczęśliwszymi i przygotowanymi na wyzwania w życiu codziennym - mówią trenerzy. We wrześniu treningi są bezpłatne.

Treningi dziewcząt z rocznika 2012-2016 odbywają się w każdą środę i piątek o godz. 17.00 przy ul. Startowej w Bielsku-Białej. Rekord, to największa i najlepsza na Podbeskidziu baza treningowa, która w certyfikacji PZPN otrzymała najwyższą, złotą gwiazdkę. Treningi prowadzą profesjonaliści z licencjami UEFA.

- U nas dziecko spędzi czas na świeżym powietrzu, weźmie udział z grach i zabawach z piłką, pozna nowe koleżanki i zawiąże nowe przyjaźnie, poprawi swoją koordynację ruchową i kondycję, nabierze hartu ducha oraz nauczy się współpracy w grupie. Jesteśmy klubem, który przez sport chce rozwijać w dzieciach kulturę ruchu, dbać o ich zdrowie, czynić je szczęśliwszymi i przygotowanymi na wyzwania w życiu codziennym.

Udział w jednych zajęciach to koszt tylko 15 zł, we wrześniu treningi są darmowe. Jeśli jest taka potrzeba, to klub zapewnia pomoc w organizacji tańszego lub darmowego sprzętu sportowego dla zawodniczki. 

bak