Hotel Dębowiec na kilka dni stanie się miejscem zakwaterowania dla piłkarzy Podbeskidzia, którzy rozpoczynają dziś obóz przedsezonowy. W hotelu zarezerwowane jest miejsce dla Tomasza Jodłowca na którego czeka roczny kontrakt.

Do sparingu z Zagłębiem Sosnowiec potrwa mini-obóz piłkarzy Podbeskidzia. Zespół na kilka nocy zakwaterowany zostanie w hotelu Dębowiec, a trenować będzie na boiskach w Dankowicach i Ligocie. Sobotni mecz rozegrany zostanie na wyjeździe w Sosnowcu, początek sparingu o godz. 11.00.

Dziś w klubie spodziewany jest Tomasz Jodłowiec. Piłkarz przed południem przechodzić miał badania, a następnie dołączyć do zespołu rozpoczynającego zgrupowanie. 37-latek ma podpisać roczną umowę z Podbeskidziem. Z naszych informacji wynika, że piłkarz pochodzący z Żywiecczyzny nie miał dużych wymagań finansowych i kontrakt w żadnym zakresie nie będzie obciążeniem dla budżetu klubu.

Jodłowiec na swoim koncie ma 49 występów w kadrze Polski i siedem tytułów mistrza kraju. Wystąpił ponad 380 razy w ekstraklasie. Wiosną 2006 grał w Podbeskidziu - rozegrał 11 spotkań, strzelił jednego gola.

bak