Po rocznej przerwie Adrian Olecki ponownie objął stanowisko trenera IV-ligowych rezerw Podbeskidzia. W odwrotnym kierunku powędrowali Dariusz Kołodziej i Łukasz Rozmus, którzy wiosnę spędzą w sztabie pierwszego zespołu.

Dariusz Kołodziej trenerem rezerw Podbeskidzia został na początku 2021, na stanowisku zastąpił Adriana Oleckiego. Teraz dojdzie do zamiany miejsc obu szkoleniowców, ale Olecki nie będzie już łączył nowej funkcji z rolą analityka w sztabie trenerskim Piotra Jawnego i Marcina Dymkowskiego. Do sztabu pierwszego zespołu dołączył także Łukasz Rozmus, który był asystentem Kołodzieja w sztabie drugiej drużyny.

- Treningi rozpoczęliśmy od sparingu z zespołem juniorów starszych, chciałem zrobić przegląd zawodników i zobaczyć ich ponownie na boisku. Bardzo się cieszę, że znów mogę pracować z tą drużyną, wierzę że będzie ona dostarczała dobrze przygotowanych zawodników, którzy będą przyciągać uwagę również trenerów pierwszego zespołu - mówi Adrian Olecki, szkoleniowiec IV-ligowych rezerw Podbeskidzia.

bak

Fot. Jakub Ziemianin/TS Podbeskidzie