Świetne spotkanie rozegrali piłkarze Podbeskidzia, którzy dziś przed własną publicznością pokonali Puszczę Niepołomice. "Górale" zdobyli cztery bramki, a wypracowali sobie znacznie więcej doskonałych sytuacji strzeleckich.

Podbeskidzie otworzyło wynik w 14. minucie. Z linii obrony piłkę świetnie wyprowadził Daniel Mikołajewski, który podał do Dawida Polkowskiego. Pomocnik zbiegł do środka, podał do Kamila Bilińskiego, który odegrał mu na wolne pole. Po chwili Polkowski miał przed sobą tylko bramkarza i skierował piłkę do bramki.

Po zmianie stron kolejne świetne podanie do Bilińskiego dał Mikołajewski, ale strzał napastnika obronił bramkarz Puszczy. Po chwili z bliskiej odległości pomylili się Julio Rodriguez i Maciej Kowalski-Haberek. W 61. minucie obok słupka uderzył Giorgio Merebashvili, a cztery minuty później było już 2:0. Z lewej strony dośrodkował Merebashvili, a własnego bramkarza pokonał Ivan Hladik.

W końcówce na połowie rywali piłkę odebrał Jakub Bieroński, a do siatki trafił Marko Roginić. Po chwili wynik meczu ustalił Kamil Biliński, który po podaniu Konrada Gutowskiego uderzał do bramki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 4:0 (1:0)
Bramka: Polkowski (14'), Hladik (65' samo.), Roginić (90'), Biliński (90')

Podbeskidzie: Polacek - Mikołajewski (86. Wypych), Rodriguez, Kowalski-Haberek - Gutowski, Scalet, Merebashvili (72. Milasius), Frelek (72. Bieroński), Gach (86. Wełniak) - Polkowski (64. Roginić), Biliński.

Puszcza: Kobylak - Stępień, Pieczęk, Tomalski, Cichoń (56. Włodarczyk) - Thiakane (56. Aftyka), Hajda, Hladik, Górski, Serafin - Kobusiński (56. Boguski)