Nie od dziś wiadomo, że wiele osób za rozpoznawalny „znaczek” jest w stanie zapłacić znacznie więcej, niż jest on w rzeczywistości wart. Podobnie jest w przypadku strojów piłkarskich - czy lepiej postawić na polskiego producenta, czy wybrać komplet zagranicznej marki?

Polskie stroje piłkarskie PEHA

Jedną z mocniejszych cech oferty polskiego producenta odzieży sportowej jest precyzja wykonania, wysoka jakość wykorzystanych dzianin i atrakcyjny wygląd zewnętrzny produktów. Stroje do piłki nożnej PEHA powstały z wyjątkowej dzianiny funkcyjnej o nazwie CoolMax. To wysokogatunkowy, 100% poliester o właściwościach chłodzących. Czterokanałowa budowa przędzy poliestrowej, a także jej zdolność do szybkiego odprowadzania wilgoci z ciała zawodnika na zewnątrz dzianiny sprawiają, że skóra piłkarza pozostaje sucha przez cały czas trwania treningu, czy meczu.

 

To, co ważne - marka sportowa PEHA wykorzystuje polskie dzianiny, a stroje szyte są w polskich szwalniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy szew będzie trwały i precyzyjny, a całość będzie prezentować się naprawdę dobrze. Stroje piłkarskie PEHA można również dowolnie zadrukować. Na powierzchnię dzianiny można nanieść niemalże każdy projekt. Polski producent wykonuje trwałe nadruki techniką sublimacji, dzięki czemu napisy, logotypy i numery nie ścierają się i nie pękają - pozostają integralną częścią dzianiny!

A co ze znanymi markami?

Opisane wyżej stroje piłkarskie PEHA dostępne są w atrakcyjnych wariantach cenowych i w niczym nie ustępują zagranicznym markom. Te z kolei dla generowania dodatkowych oszczędności przy produkcji na wysoką, nierzadko światową skalę, często zlecają całość wykonania do fabryk w Bangladeszu, Chinach itp. To może powodować brak precyzji wykończenia – znawca już na pierwszy rzut oka odróżni masową, tanią produkcję od rzemieślniczych, rodzimych produktów. Czy warto zatem przepłacać kosztem znanego logo?

 

Wybierając komplety piłkarskie PEHA możesz liczyć na wyjątkowy, współczesny design zgodny z aktualnie obowiązującymi trendami, wysoką jakość dzianin wykorzystywanych do ich produkcji a także trwałe nadruki sublimacyjne. To, co ważne – polska marka PEHA oferuje je całkowicie gratis! Aby to osiągnąć wystarczy złożyć zamówienie na stroje piłkarskie PEHA, które będzie liczyło przynajmniej 6 sztuk. W przypadku kompletowania zestawów dla całej drużyny piłkarskiej, nie jest to trudne do osiągnięcia. Zapoznaj się z pełną ofertą marki i wybierz stroje piłkarskie PEHA dla swojego klubu!

 

Artykuł sponsorowany