Dzisiaj rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Rakowa Częstochowa z belgijskim KAA Gent w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy czwartek na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Wicemistrz Polski Raków Częstochowa w rewanżu III rundy eliminacji Ligi Konferencji wygrał z Rubinem Kazań 1:0 i awansował do dalszych rozgrywek. Aby znaleźć się w fazie grupowej, musi pokonać belgijski KAA Gent. Piąty zespół poprzedniego sezonu Jupiler Pro League pokaże swoje umiejętności także bielskim kibicom.

Pierwszy pojedynek Rakowa z KAA Gent odbędzie się 19 sierpnia o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej (rewanż w Belgii 26 sierpnia). Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w oficjalnym sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 w godz. 9:00-19:00 oraz na stronie internetowej: bilety.tspodbeskidzie.pl.

Ceny:
bilet normalny 39 zł (osoby w wieku 18-70)
bilet ulgowy 29 zł (osoby w wieku 13-18 oraz osoby, które ukończyły 70 rok życia)
bilet dziecięcy 15 zł (dzieci do 13 roku życia)
 
Dostępne będą sektory:
sektory 21D i 21G (trybuna wschodnia),
28D i 28G, 29D i 29G (sektory za bramką)
 
Osoby zainteresowane biletami w innych sektorach mogą kupić bilety za pośrednictwem strony Rakowa Częstochowa bilety.rakow.com.
 
bb
 
Foto: TS Podbeskidzie