Janusz Niedźwiedź jest głównym kandydatem do objęcia posady trenera Podbeskidzia. 39-letni szkoleniowiec Górnika Polkowice, z którym w tym sezonie awansował na zaplecze ekstraklasy, otrzymał propozycję kontraktu z Bielska-Białej.

Dla wielu kibiców nazwisko obecnego trenera Górnika Polkowice jest anonimowe. Janusz Niedźwiedź w swoim trenerskim CV nie ma dużych klubów, ale zbierał bardzo pozytywne recenzję za okres pracy w Stali Rzeszów (2018-20), a w ostatnim sezonie w Polkowicach. Z tym ostatnim klubem na kilka kolejek przed końcem przypięczętował awans na zaplecze ekstraklasy, choć rok temu Górnik walczył o utrzymanie.

Potwierdziliśmy, że 39-latek ma oficjalną propozycję objęcia posady w Podbeskidziu. W ostatnich dniach agent Niedźwiedzia otrzymał propozycję kontraktu, ale jak słyszymy, do finalizacji potrzeba czasu. 

Podbeskidzie obserwuje także Dawida Szulczka, to obecny szkoleniowiec Wigier Suwałki. 31-latek w przeszłości przez wiele lat współpracował z trenerem Arturem Skowronkiem. Od roku pracuje na własny rachunek, a zespół pod jego wodzą weźmie udział w barażach o grę w pierwszej lidze. 

bak

Foto: Jakub Ziemianin/TSP