Wielki finał futsalowego sezonu 2020/2021 zbliża się milowymi krokami. Koronacja mistrzów Polski odbędzie się w najbliższy piątek w hali pod Dębowcem. Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z Red Dragons Pniewy.

Mimo, iż biało-zieloni szósty tytuł mistrzów Polski zdobyli kilka tygodni temu, to na koronację przyjdzie czas dopiero w piątek. Tego dnia pod Dębowcem dojdzie do starcia Rekordu z Red Dragons Pniewy. Po meczu nastąpi uroczystość wręczenia nagród ekipy ze Startowej. Mecz rozpocznie się o godz. 19.00.

Klub zaprasza wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu, wstęp na mecz będzie bezpłatny. Ze względu na obostrzenia, impreza będzie biletowana, a każda wejściówka przypisana będzie do konkretnego sektora oraz miejsca. Obowiązywać będzie konieczność zachowania dystansu społecznego, co w tym konkretnym przypadku nakłada obowiązek zajęcia co drugiego krzesełka, i tak też oznaczone będą bilety.

Dla kibiców, od godz. 18.00 dostępne będą dwa wejścia - główne od frontu hali oraz boczne umiejscowione z prawej strony hali (od strony parkingu żwirowego), a bilet będzie można otrzymać przy obu wejściach. Przy każdym wejściu należy dokonać dezynfekcji rąk, a ponadto, ponieważ impreza odbędzie się w hali. KLub prosi, by nie zapomnieć maseczek ochronnych, które należy założyć po zajęciu miejsca na widowni.

db