Podczas wtorkowego Memoriału Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie bielski kulomiot Michał Haratyk uzyskał drugi aktualnie wynik na świecie - 21.88 m. Zawodnika Sprintu dopingowali podczas imprezy młodzi bielscy lekkoatleci. Wszyscy razem czekamy na pierwsze w tym roku pchnięcie Michała powyżej 22 m.

Mimo pandemii sezon lekkoatletyczny szybko się rozwija. Bardzo dobrze wykorzystuje to Michał Haratyk, który w każdym starcie jest coraz silniejszy. Jak informuje Michał Dębowski z KS Sprint Bielsko-Biała, podczas wtorkowego Memoriału Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim w Chorzowie bielski kulomiot uzyskał drugi aktualnie wynik na świecie - 21.88 m.

Rezultat Haratyka to bardzo dobry prognostyk przed mistrzostwami Polski, które już w niedzielę odbędą się we Włocławku. W Chorzowie zawodnika Sprintu dopingowali podczas imprezy młodzi bielscy lekkoatleci. Wszyscy razem czekamy na pierwsze w tym roku pchnięcie Michała powyżej 22 metrów (więcej informacji znajdziesz na www.sprint.bielsko.pl).

bb