Nie zwalnia tempa Jakub Jędrzejczak z BKT Advantage. Tym razem tenisista świetnie zaprezentował się podczas międzynarodowego turnieju z cyklu Tennis Europe do lat 14, który odbył się w Sobocie.

Podopieczny trenera Stavrosa Wawrzosa osiągnął dwa finały. W grze pojedynczej w decydującym spotkaniu uległ reprezentantowi Czech Janowi Kumstatowi, rozstawionemu z numerem 1. W deblu natomiast w parze z Odo Czapracki przegrali dopiero w finale z czeskim duetem Mrva/Chodura.

Kolejny medal mistrzostw Polski zapisuje się na koncie BKT. Tym razem srebro wywalczyła 17-letnia Patrycja Niewiadomska. Turniej odbył się w dniach 24-28 luty w podwarszawskim Mysiadle. Tenisistka z Bielska-Bałej w finałowym spotkaniu uległa rozstawionej z nr 1, faworytce Aleksandrze Wierzbowskiej (Krakowski Klub Sportowy Olsza). Srebrny medal to pierwszy w karierze indywidualny krążek tej młodej zawodniczki.