W pierwszym meczu finału o Puchar KRISPOL 1. ligi BBTS pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki. Najlepiej w bielskim zespole punktował Oleg Krikun, ale MVP wybrano Adriana Hunka.

Zwycięzcą Pucharu KRISPOL 1. Ligi zostanie drużyna, która w rundzie finałowej wygra większą liczbę meczów. Jeżeli po zakończeniu drugiego spotkania stan rywalizacji w meczach będzie wynosił 1:1 to o wygraniu rywalizacji zadecyduje wygranie „złotego seta” do 15 punktów z dwoma punktami przewagi jednej z drużyn. Ewentualny złoty set zostanie rozegrany piętnaście minut po zakończeniu drugiego meczu.

Drugi mecz rozegrany zostanie 19 grudnia (czwartek) o godz. 18.00. Transmisja w Polsacie Sport.

BBTS Bielsko-Biała - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (25:22, 21:25, 25:16, 27:25)

BBTS: Macionczyk, Makowski, Cedzyński, Krikun, Kapelus, Hunek oraz Marek (libero) Frąc, Popik, Żuk.