To był świetny mecz w wykonaniu piłkarzy Podbeskidzia, którzy na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej wysoko pokonali GKS Bełchatów. "Górale" są u siebie niepokonani od jedenastu spotkań.

Gospodarze wynik otworzyli dopiero po przerwie. W odstępie 60 sekund do siatki dwukrotnie trafił Marko Roginić. Snajper wpierw wykorzystał podanie Karola Danielaka, a po chwili skutecznie sfinalizował dogranie od Adriana Rakowskiego. Po kolejnych kilku minutach do bramki trafił Danielak i było 3:0.

Dziewięć minut przed końcem wynik meczu ustalił Mateusz Sopoćko.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 4:0 (0:0)
Bramki: Roginić (55', 56'), Danielak (63'), Sopoćko (81')

Podbeskidzie: R. Leszczyński - Jaroch, Modelski, Osyra, Baszlaj - Sierpina, Danielak, Sieracki (76. Sopoćko), Figiel - Rakowski (64. Hilbrycht) - Roginić (83. Martin).

GKS: Lenarcki - Szymorek, Kołodziejski, Grolik, Grzelak - Putin (72. Flaszka), Małachowski, Czajkowski, Marzec, Wołkowicz (64. Golański) - Mas (64. Kocyła).