Komplet widzów obserwować ma dzisiejszy mecz Portugalia - Argentyna na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Organizatorzy informują, że związku z polityką bezpieczeństwa, na stadion nie wejdą osoby z parasolkami.

Komunikat adresowany jest do kibiców meczu Portugalia - Argentyna, który rozegrany będzie w Bielsku-Białej. - W związku z opadami deszczu, które niestety mogą się przeciągnąć do godzin wieczornych, wszystkim kibicom wybierającym się na dzisiejsze spotkanie Portugalia - Argentyna przypominamy, że w związku z polityką bezpieczeństwa FIFA na stadion nie będą wpuszczane osoby z parasolkami.

- Sugerujemy, by jako zabezpieczenie przed deszczem wybrali Państwo wierzchnie okrycie przeciwdeszczowe, takie jak płaszcze, kurtki czy peleryny. Osoby wyposażone w parasolki proszone będą o ich pozostawienie w depozycie - czytamy. Więcej informacji na temat przedmiotów, których nie można wnosić na obiekt podczas spotkań rozgrywanych w ramach mistrzostw świata do lat 20 znajduje się TUTAJ.

Dzisiejsza potyczka Portugalii z Argentyną okrzyknięta została przez ekspertów i kibiców hitem grupowej fazy rozgrywek. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej o godz. 18.00. 

db