Przed drużyną BBTS ostatni akord sezonu - rywalizacja z Exact Systems Norwid Częstochowa o piąte miejsce na koniec sezonu. Bielski zespół zwyciężył w pierwszym spotkaniu.

Częstochowianie w drugiej rundzie play-off pokonali Gwardię Wrocław, oba mecze znalazły swoje rozstrzygnięcie dopiero w piątych setach. Z kolei bielscy zawodnicy odnieśli dwa tryumfy z KPS Siedlce, pozwalając rywalom jedynie na wygranie jednego seta w dwóch meczach.

W pierwszym meczu o piąte miejsce górą był BBTS. Rewanż w czwartek w Bielsku-Białej.

Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 20:25, 21:25, 24:26)
BBTS: Macionczyk, Firszt, Adamczyk, Krikun, Piotrowski, Cedzyński i Marek (libero) Suchacki, Nowak, Oniszk.