Podbeskidzie i BBTS Podbeskidzie zawarły umowę na prowadzenie IV-ligowej drużyny rezerw. - BBTS bierze odpowiedzialność logistyczną, sportową i finansową za drugą drużynę - mówi Jarosław Rozmus.

Jak informuje na stronie Podbeskidzie, zawodnicy z grupy wiekowej U19 zbierać będą piłkarskie szlify na boiskach czwartej ligi - to wynik nowej umowy na prowadzenie drużyny rezerw pomiędzy zarządem TS Podbeskidzie SA i BBTS Podbeskidzie, którą zawarli p.o. członka zarządu Edward Łukosz oraz Jarosław Rozmus, prezes BBTS. Obaj zgodnie przyznają, że jest to nowa karta we współpracy obu klubów.

- Jesteśmy dla siebie naturalnymi partnerami. Oba kluby mają wspólną przeszłość, wspólne korzenie, dlatego muszą mieć też wspólną przyszłość. Cieszę się z nowej umowy, mamy wiele płaszczyzn na których możemy rozwijać współpracę - mówi Edward Łukosz. - Zgodnie z umową, to BBTS bierze na siebie pełną odpowiedzialność logistyczną, sportową i finansową za drugą drużynę - wyjaśnia prezes Jarosław Rozmus

Podopieczni trenera Wojciecha Fludra, pod którego wodzą będzie występował IV-ligowy zespół, w niedzielę zmierzą się z MRKS-em Czechowice-Dziedzice. Mecz odbędzie się w Dankowicach.

db