Po ostatniej serii zwycięstw jasienicki Drzewiarz tym razem zremisował u siebie z Gwarkiem Ornontowice. Obie drużyny podział punktów mogą uznać za sprawiedliwy wynik.

W pierwszej odsłonie rywalizacji stroną przeważającą na murawie byli miejscowi, którzy po kwadransie gry objęli prowadzenie. Do siatki ekipy z Ornontowic trafił Filip Bonk i było 1:0. Jeszcze przed przerwą świetną szansę na podwyższenie prowadzenia miał Artur Łaciok, ale napastnik jasieniczan uderzył niezbyt dokładnie po długim słupku. Po zmianie stron w 58. minucie goście doprowadzili do remisu, a chwilę później ponownie w sytuacji "sam na sam" nie popisał się Łaciok, który uderzył na siłę i w efekcie przegrał pojedynek bramkowy.

W końcówce obie drużyny miały jeszcze kilka mniej groźnych okazji na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, jednak ostatecznie starcie zakończyło się remisem z którego nikt nie może czuć się pokrzywdzony. Zmartwienie kontuzją Bartłomieja Ruckiego ma jednak trener Marcin Biskup.

Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice 1:1 (1:0)
Bramka: Bonk (15')

Drzewiarz: Zieliński - Fizek, Rac, Sibouih, Rucki (56. Gumola) - Foltyn, Romanowicz (65. Mrozek), Radomski, Lapczyk (75. Pawlus), Bonk -Łaciok (82. Adamus).