Bielscy koszykarze odnieśli w niedzielę bardzo ważne zwycięstwo. Zespół do wygranej oznaczającej awans do fazy play-off poprowadził Robert Kozaczka, który rzucił 22 punkty i miał dziewięć bloków.

Niedzielne starcie było ważne dla obu drużyn. Tylko zwycięzca rywalizacji mógł wywalczyć ósme miejsce w tabeli, które jest premiowane grą w fazie play-off II ligi. Od początku walka na parkiecie była zacięta i wyrównana. Do przerwy na pięciopunktowym prowadzeniu byli goście. Wszystko odwróciło się w trzeciej kwarcie.

W decydującym fragmencie spotkania goście nie byli w stanie odrobić straty i bielscy koszykarze sięgnęli po zwycięstwo. Do wygranej zespół DAAS Basket Hills poprowadził Robert Kozaka, który rzucił 22 punkty.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKS II Dąbrowa Górnicza 80:73 (15:16; 17:21; 19:5; 29:31)